فرمانده انتظامی مازندران:

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۴۳ فقره سرقت در سطح استان با شناسایی و دستگیری دو سارق حرفه ای منزل و کشف بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از متهمان در سطح استان خبر داد.

به گزارش ونگ وا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان‌های مرکزی استان و سرقت گاو صندوق، اموال و اشیا قیمتی شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی و پلیسی، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی دریافتند، اغلب سرقت‌ها مشابه و توسط فرد یا افرادی که سارق حرفه ای و سابقه دار هستند،صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعات از محل وقوع جرم سرانجام د  دو سارق حرفه ای منزل را که اهل و ساکن یکی از استان‌های کشور بوده اند، را شناسایی کردند.

میرفیضی با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهمان از اقدام عملیاتی و ضربتی پلیس در دستگیری دو متهم این پرونده با هماهنگی قضایی خبر داد و افزود: متهمان در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از ۴۳ فقره سرقت در شهرستان‌های ساری، بابل و قائم‌شهر اقرار کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنان بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.

میرفیضی با بیان اینکه شش متهم به همکاری و همدستی با متهمان به سرقت در مناطق مختلف کشور شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.