دادستان عمومی و انقلاب نوشهر از متلاشی شدن باند مسلح زورگیر و به هلاکت رسیدن سرکرده این باند در جریان درگیری مسلحانه با سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

علی‌اکبر علیزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای وزارت اطلاعات عملیات شناسایی این باند مسلح زورگیر و موادمخدر معروف به ‘ پاشاخان ‘ در غرب مازندران را از یک سال قبل در منطقه آغاز کرده بودند.
وی گفت : سرانجام نیروهای گمنام امام زمان (عج) پس از تکمیل کارهای اطلاعاتی و شناسنایی، عصر روز گذشته برای دستگیری سرکرده این باند اقدام کردند که تعقیب و گریز اشرار در نهایت به درگیری مسلحانه در زیر پل ‘ وازیوار ‘ در بخش مرکزی نوشهر به سمت ساحل انجامید.
دادستان عمومی وانقلاب نوشهر افزود : در جریان این درگیری مسلحانه سرکرده نوشهری این باند به نام ‘ ابراهیم محمدیان ‘ به هلاکت رسید.
وی با اعلام این که در درگیری به خودرو ماموران عمل کننده هم خسارت وارد شد ، گفت در این عملیات که با اشرافیت کامل نیروهای اطلاعاتی صورت گرفت ۱۰ نفر از کسانی که با این فرد شرور ارتباط داشتند، دستگیر شدند و دو نفر دیگر هم متواری هستند که اقدامات لازم برای دستگیری انان انجام شده است.
علیزاده افزود : از میان ۱۰ نفر دستگیر شده ۲ نفر از افراد شرور سابقه دار هستند.
وی ادامه داد : با بازرسی های اولیه تاکنون نیم کیلو شیشه از خودرو و منزل این شرور سابقه دار کشف شده است.
دادستان عمومی و انقلاب نوشهر گفت : این فرد شرور سابقه زورگیری، تشکیل باندهای تولید و توزیع موادمخدر در شهرستان های اطراف تهران را داشت.
وی افزود : همچنین با بررسی های صورت گرفته ، سرکرده هلاک شده اشرار منطقه با قاتل طلبه همدانی که ۲ هفته پیش در درگیری مسلحانه کشته شد ، ارتباط نزدیکی داشت.
علیزاده این عملیات را هشداری به افراد گردنگش در منطقه دانست و تاکید کرد : با هرگونه شرارت با جدیت برخورد خواهد شد.
شهرستان نوشهر با جمعیتی دست کم ۱۴۰ هزار نفر در غرب مازندران واقع است