آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (علیه‌السلام) فرمودند: «صبر» و «تقوا» موجب می‌شود دشمنان عنود با همه‌ کیدی که آماده کرده‌اند، در برابر شما هیچ غلطی نتوانند بکنند. این برای همه‌ ملت است به‌خصوص برای مسئولان و مدیران جامعه‌ اسلامی.
به گزارش آفتاب‎نیوز؛ ایشان خاطرنشان کردند: صبر یعنی در میدان باقی ماندن، از میدان بیرون نرفتن؛ یعنی چشم به هدف‌های دور دوختن. اگر شما ایستادید، نسل‌های آینده به قله دست خواهند یافت؛ آن‌ها به قله می‌رسند اما ایستادگی و افتخار مال شماست. انقلاب، ریشه‌دار و آینده‌دار است به شرط «صبر» و «تقوا».
رهبر انقلاب تاکید کردند: اگر آن صبر و این تقوا را شما جوانان عزیز و مسئولان نظام و آحاد مردم به کار ببندند، دشمن هیچ آزاری نمی‌تواند به شما برساند.
آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: معنی «اقتدار ملی» این نیست که پول‌های کشور را به کشوری دیگر بدهید و اسلحه بخرید؛ این حماقت است. اقتدار ملی این نیست که کشوری از آن سر دنیا بیاید و برای حمایت از کشوری پایگاه بزند و خون ملتی را بمکد تا اقتدار خاندانی را حفظ کند. این اقتدار نیست، این ذلت است؛ اقتدار از دل ملت می‌جوشد.
ایشان با بیان اینکه بزرگ‌ترین دلیل برای اقتدار ملت ایران این است که ملت ایران پیش رفت و آمریکا نتوانست هیچ غلطی بکند، افزودند:  اگر ملت، مقتدر و قوی نبود یک‌دهم این تلاش دشمن کافی بود تا این نظام محبوب را از ملت بگیرد.
رهبر انقلاب عنوان کرد: سه جریان معارض داخلی در مقابل انقلاب از روز اول پیدا شد؛ ️یک جریان به‌اصطلاح لیبرال و متمایل به غرب و آمریکا، ️یک جریان کمونیست‌های اسلحه به‌دست که از هیچ کاری ابا نداشتند، و منافقینی که با ظاهر اسلامی و باطن کفر در نهایت زیر پرچم صدام حاضر شدند. هر سه جریان، مغلوب و منکوب انقلاب اسلامی شدند. ️جمهوری اسلامی با کمک ملت، همه‌ی این دشمنان خارجی و داخلی را به عقب‌نشینی وادار کرده است.
خبر تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود…
منبع: خبرگزاری ایلنا